WYZWANIE

#CzasNaWzrok

#BezOgraniczen

ZAGŁOSUJ NA
NAJLEPSZY FILM!

Zobacz filmy naszych finalistów i oddaj głos na najbardziej przekonujące video, klikając „Lubię to” pod wybranym nagraniem. Daj komuś szansę na wygranie 5 000 zł na realizację swojej pasji!

Liczba zebranych głosów: 1436

Pan Robert uwielbia spędzać czas z ukochaną rodziną. Nagrodę przeznaczyłby na aktywny wypoczynek z bliskimi w polskich górach.

Liczba zebranych głosów: 369

Ogromną pasją pani Doroty jest tworzenie witraży. Ewentualną wygraną w Wyzwaniu przeznaczyłaby na profesjonalny kurs witrażu.

Liczba zebranych głosów: 1635

Marzeniem pani Danuty jest podróż kamperem do Chorwacji i Słowenii wraz z ukochanymi psami.
Regulamin wyzwania

NAGRODA GŁÓWNA

5 000
na realizację
swojego marzenia

ZGŁOSZENIA KONKURSOWE

View this post on Instagram

#CZASNAWZROK #BEZOGRANICZEN

A post shared by AnnaMaria Obalska (@annamariaobalskaofficial) on

Wyświetl ten post na Instagramie.

Widzieć, a właściwie wreszcie zobaczyć chciałaby morze, nasze piękne polskie morze... i to nie na zdjęciu, czy filmie, tak jak na tym które zrobiła moja córka, lecz na własne oczy. Już nie wspomnę o tym, że chciałabym widywać je #BEZOGRANICZEŃ, ale choć jeden raz... spędzenie tam przynajmniej jednego dnia jest moim marzeniem od pięćdziesięciu lat, a właśnie tyle w tym roku będę obchodzić. Mówią, że jest to moment przełomowy - połowa stulecia. Człowiek dopiero w tym okresie rozumie, o co tak na prawdę chodzi w życiu i zaczyna żyć jego pełnią, korzystając z każdej chwili. Dlatego ja stawiam sobie tegoroczne #WYZWANIE . Odwiedzę te wspaniałe miejsce z moich marzeń i snów. Teraz już nic nie może stanąć mi na drodze i przeszkodzić! Życie dopiero się zaczyna, a ja chcę je wykorzystać #BEZOGRANICZEŃ !! #BEZOGRANICZEŃ #WYZWANIE #CZASNAWZROK

Post udostępniony przez Dorota Mateja (@_kobietaprawdziwa_)

Wyświetl ten post na Instagramie.

#czasnawzrok #wyzwanie #bezograniczen Bez ograniczeń chciałabym widzieć wszystko wyraźnie przez cały rok.Świat kręci się w koło.Każda pora roku jest piękna.WIOSNĄ-wszystko się zieleni budzi do życia.Prześlicznie kwitną kwiatki.Chciałabym zobaczyć najmniejsze szczegóły.Potem przychodzi LATO-które odkrywa świat swoją szatą.Lato to wakacje,na które czekam razem z dziećmi z niecierpliwością.Piękne są letnie wycieczki do ciepłych krajów.Przyjemnie z dziećmi zamki budować.Barwnie jest kolorowo,to jest mój ziemski raj.Czyż nie warto to wszystko zobaczyć bez ograniczeń.JESIENIĄ-świat zmienia swe ubarwienia.Kolor ten wprawia oko w zdumienie.Liście przybierają każdą barwę .Złoty dywan na ziemi się tworzy.ZIMA-puch z nieba się sypie.Każdy płatek śniegu jest inny.Fajnie jest zobaczyć te piękne kształty.Chciałabym zobaczyć wszystko co piękne BEZ OGRANICZEŃ.

Post udostępniony przez Lucja Wojcieszek (@lucjawojcieszek)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Można mieć 30 lat albo i znacznie więcej, ale w głębi ducha człowiek ma sentyment do wielu wspomnień z dzieciństwa, łącznie z bohaterami, których się wtedy podziwiało. Nie ma chyba faceta, który nie lubiłby klocków LEGO, albo przynajmniej o nich nie myślał ciepło. LEGO to już nie tylko klocki. To rodzaj doświadczenia, które dzieci i dorośli mogą przeżywać razem. Klocki LEGO sprawiają, że moja rodzina zawsze schodzi się razem i bez względu na to ile mamy pracy i wolnego czasu, przeżywamy kolejne przygody i świetnie przy tym się bawimy. Każdy sposób na spędzanie czasu z rodziną jest dobry, a przede wszystkim ważny. . . . #lego #instalego #legoinstagram #legoinsta #legoinaction #legoinnature #legomania #legography #legophotography #legominifigures #legogram #legolife #brickmania #legofan #klocki #klockilego #legorules #trening #trenuje #training #motivation #fitness #rowertojestświat #sport #sportstyle #wyzwanie #czasnawzrok #bezograniczen #maznaczenie #helloenergia

Post udostępniony przez Zdzisław Janeczko - fotografie (@zdzislawjaneczko)

ikonka Facebook ikonka Facebook