Chroń swój wzrok MAKSYMALNIE!

Zapraszamy do udziału w kolejnej, 5. edycji kampanii „Czas Na Wzrok”! Tegoroczną odsłonę poświęcimy edukacji Polaków na temat potrzeby zapewnienia MAKSYMALNEJ OCHRONY WZROKU, przez 365 dni w roku, 24 h na dobę – gdziekolwiek jesteśmy i cokolwiek robimy, stosując idealne rozwiązanie: Inteligentne Szkła Transitions.

Po okresie pandemii nasz społeczny dług zdrowotny osiągnął niechlubne wyniki. Coraz więcej osób w tych „cyfrowych czasach” potrzebuje systematycznej kontroli wzroku, odpowiedniej edukacji z rzetelnych źródeł wiedzy na ten temat, a przy tym rozwiązań odpowiadających nowym potrzebom i sytuacji dookoła nas.

Czynniki negatywnie wpływające na funkcjonowanie wzroku:

  • szkodliwe działanie promieniowania UV;
  • nadmiar światła niebiesko-fioletowego, emitowanego przez ekrany urządzeń cyfrowych oraz słońce;
  • długotrwałe przebywanie w sztucznym, rażącym oświetleniu.

Każdy z nas w różnym stopniu zostaje pod ich wpływem: jednakowo dorośli, jak i dzieci.

Szkła Okularowe Transitions – rozwiązanie zapewniające MAKSYMALNĄ OCHRONĘ WZROKU i KOMFORT WIDZENIA.

Odpowiedzią na zwiększoną potrzebę ochrony oczu przed tymi czynnikami są INTELIGENTNE SZKŁA TRANSITIONS – rozwiązanie, które zapewnia w sposób komfortowy MAKSYMALNĄ OCHRONĘ WZROKU.

Inteligentne Szkła Transitions to rozwiązanie 3w1 do codziennego użytku, które gwarantuje najlepszą ochronę wzroku, zarówno w pomieszczeniach, przy komputerze, przed tabletem lub telefonem, kiedy są przejrzyste, jak i na zewnątrz, kiedy zmieniają zabarwienie i zmieniają swoją funkcję na ochronę przed słońcem. W ten sposób oczy użytkownika są stale chronione przez szkła, które dostosowują się do zmieniających się warunków oświetlenia i szkodliwego promieniowania UV oraz niebieskofioletowego z różnych źródeł.

A wszystko to dzieje się w palecie najmodniejszych wariantów kolorystycznych, wśród których każdy znajdzie swój ulubiony. Sprawdź, w którym kolorze Ci do twarzy -> Wirtualna Przymierzalnia.

Udaj się do najbliższego Eksperta Ochrony Wzroku i zapytaj o Inteligentne Szkła Transitions -> Lokalizator

CHROŃ WZROK SWÓJ I SWOICH BLISKICH – MAKSYMALNIE!
Poznaj opinie zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na technologię Transitions:

Grzegorz

43 lata, architekt

Moja praca wymaga ode mnie wielu godzin spędzanych przed komputerem, dlatego każdą wolną chwilę staram się spędzać aktywnie. Jestem po 40-tce, dlatego zdecydowałem się na szkła progresywne, które w ogromnym stopniu poprawiły komfort widzenia. Do szkieł progresywnych w opcji Transitions przekonał mnie zaprzyjaźniony optometrysta w salonie optycznym i nawet przez chwilę nie żałowałem tej decyzji. Wygoda, jaką dają te szkła, jest absolutnie nie do przecenienia. Już nawet nie pamiętam czasów, kiedy nosiłem przy sobie kilka par okularów: do czytania, do dali, przeciwsłonecznych. Teraz mam funkcjonalności wszystkich tych okularów w jednej parze. To niesamowite! Co więcej – do szkieł Transitions przekonałem już trzy osoby ze swojej rodziny i żadna z nich nie wróciła do mnie z reklamacją (śmiech).

Blanka

25 lat, Graphic Designer

Swoich szkieł Transitions nie zamieniłabym już na żadne inne! Na co dzień pracuję z obrazem i grafiką, więc oczy są w pewnym sensie moim narzędziem pracy. To wygoda, komfort i bardzo ekonomiczne rozwiązanie – jedna para okularów zapewnia mi maksymalną ochronę, na której tak bardzo mi zależy. No i ich wygląd… jestem estetką – moda odgrywa istotną rolę w moim życiu, a Transitions doskonale wpisują się w aktualne trendy. Polecam każdemu!

Bartek

35 lat, pasjonat biegania i podróżnik

Należę do osób, które trudno jest utrzymać w jednym miejscu przez dłuższy czas – ten typ tak ma (śmiech). Żyję aktywnie i ciągle w biegu (dosłownie i w przenośni), dlatego bardzo cenię sobie komfort, jakość i kompleksowe rozwiązania, a takim właśnie są szkła Transitions. Sprawdzają się u mnie doskonale nie tylko w trakcie treningów biegowych, ale przede wszystkim podczas moich szalonych, bliskich i dalekich podróży, szczególnie wtedy, kiedy za kierunek obieram egzotyczne destynacje. Słońce w tropikach potrafi nieźle dać w kość skórze, a co dopiero oczom! Dlatego, idąc za radą mojego optometrysty, zdecydowałem się na szkła z technologią Transitions. Dzięki temu mam 100% pewności, że mój wzrok jest chroniony przez cały czas.

Agnieszka Stawowy

dyplomowany optyk, sieć salonów optycznych OPTILUX

Odpowiednie wsparcie dla wzroku i ochrona w postaci szkieł wyposażonych w filtry ochronne, blokujące wnikanie szkodliwego promieniowania w głąb oka to absolutna konieczność nie tylko latem, ale przez cały rok. Nadmiar światła powoduje degradację struktur gałki ocznej, co z kolei może przyczyniać się do zwiększonej wrażliwości, przez co tym bardziej wymagają wówczas stałej, kompleksowej ochrony. Na podstawie doświadczeń i rozmów z moimi pacjentami wiem, że w tym wypadku jednym z najkorzystniejszych i przede wszystkim – najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku – są szkła Transitions™, w 100% blokujące promieniowanie UVA i UVB oraz jego przenikanie w głąb oka.

Agnieszka

34 lata, mama 8-letniego Stasia

Staś to żywe srebro. Jest niezwykle energicznym, ciekawym świata chłopcem i przede wszystkim – wszędzie go pełno. W salonie optycznym, ekspert zarekomendował nam rozwiązanie w postaci Inteligentnych Szkieł Transitions. To, co jest dla mnie najważniejsze, to pewność i poczucie bezpieczeństwa, że wrażliwe oczy mojego dziecka chronione są cały czas: w trakcie zabawy, nauki, aktywnego spędzania czasu – po prostu zawsze, 24h na dobę.
ZNAJDŹ EKSPERTA MAKSYMALNEJ OCHRONY WZROKU
Znajdź najbliższy salon optyczny w Twojej okolicy.
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
WIRTUALNA PRZYMIERZALNIA
Przymierz online okulary z Inteligentnymi Szkłami Transitions w wybranym kolorze z palety barw.
WYPRÓBUJ
Popularne
ZNAJDŹ EKSPERTA MAKSYMALNEJ OCHRONY WZROKU
Znajdź najbliższy salon optyczny w Twojej okolicy.
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Partnerzy