O programie Czas na Wzrok 40+

logo Czas na Wzrok 40+

Zauważyłeś, że gorzej widzisz? Spójrz na to z innej strony! Zbadaj swój wzrok i dowiedz się, co możesz zrobić, by służył Ci wiernie przez długie lata.

Jeśli jesteś już po czterdziestce, to mamy dla Ciebie dwie wiadomości:

-Zacznijmy od dobrej informacji – lata 40+ to Twój najlepszy czas. Stabilna sytuacja zawodowa, dzieci względnie odchowane, priorytety na właściwych miejscach – nic, tylko żyć pełną piersią.

-A teraz ta nieco gorsza: już za chwilę Twój wzrok zacznie się pogarszać. O ile już się to nie dzieje. To pewne jak dwa razy dwa i statystycznie potwierdzone: niezależnie od tego jak bardzo dbasz o zdrowie, Twoje oczy nie będą zawsze tak piękne i młode jak Ty. To całkowicie normalny proces, który fachowo zwie się prezbiopią. Nie masz wpływu na jego rozwój, ale masz wpływ na jego skutki – z prezbiopią będziesz żyć jak dawniej, jeśli spojrzysz na problem z odpowiedniej perspektywy.

Okulary progresywne

To już kolejna odsłona naszej akcji informacyjnej. Organizujemy ją z myślą o osobach 40+, które zauważyły, że ich wzrok zaczął pogarszać się z wiekiem. Jeśli temat nie jest Ci obcy, dołącz do akcji, a my podpowiemy Ci:

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok i wybierze najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu. Sprawdź, które salony oferują Pakiet 100% Satysfakcji.

LOKALIZATOR W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA

Ładowanie

SPRAWDŹ, CO OFERUJĄ CI PARTNERZY AKCJI

ikonka Facebook ikonka Facebook