O kampanii

Czas na ogólnopolski test wzroku! Czas na Wzrok bez ograniczeń!

Digitalowe środowisko pracy, mocna ekspozycja na niebieskofioletowe światło emitowane przez komputery, tablety i smartfony, promieniowanie UV, zanieczyszczenie środowiska, sztuczne oświetlenie – wszystkie te czynniki narażają nas na poważne kłopoty ze wzrokiem. Coraz więcej Polek i Polaków, w niemal każdej grupie wiekowej, funkcjonując na co dzień w cyfrowym świecie, skarży się na dolegliwości związane z pieczeniem, łzawieniem i bólem oczu oraz głowy, a także ogólnym problemem ze skupieniem wzroku. Wśród dzieci i młodzieży nieprawidłowo korygowana wada wzroku może skutkować problemami z nauką, skupieniem, ogólnym zmęczeniem i rozdrażnieniem. Pora to zmienić. Nadszedł czas na wzrok bez ograniczeń!

Kolejna edycja kampanii Czas Na Wzrok to doskonała okazja, żeby porozmawiać o naszym samopoczuciu. Tegoroczne działania kierujemy już nie tylko do osób 40+, ale do każdej Polki i Polaka. Pora na profilaktykę!
Już po raz trzeci zapytaliśmy naszych rodaków o to, jak często badają wzrok i jak o niego dbają. Aż 90 - % Polek i Polaków w wieku 18 – 65 ma różne problemy ze wzrokiem i oczami. Zaś niemal co 5. Polak bada wzrok raz na 5 lat lub rzadziej.

Pora to zmienić!

Nieodpowiednio korygowana wada wzroku przyczynia się do szeregu dolegliwości, takich jak:bóle, zawroty głowy i problemy z koncentracją, a także znacząco wpływa na pogorszenie samopoczucia!

Zadbaj o siebie i swoich bliskich. Już dziś umów Was na wizytę w jednym z rekomendowanych salonów optycznych w Twojej okolicy

Lokalizator

Śledź nasze Social Media.

Skorzystaj z naszego kompendium wiedzy o najczęstszych problemach ze wzrokiem, zrób test widzenia online na stronie, umów się na wizytę w rekomendowanym salonie i zobacz wszystko wyraźnie - w każdych warunkach oświetleniowych, z każdej odległości, niezależnie od Twojego stylu życia i indywidualnych potrzeb.

Dołącz do nas już dziś i badaj wzrok raz na rok!

ZNAJDŹ EKSPERTA MAKSYMALNEJ OCHRONY WZROKU
Znajdź najbliższy salon optyczny w Twojej okolicy.
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Partnerzy