To już ostatni etap Wyzwania #czasnawzrok #bezograniczen! Zagłosuj!

30 kwietnia 2019 r.

Od dziś do 14 maja można oddać swój głos na najciekawsze finałowe video Wyzwania #czasnawzrok #bezograniczen.

Spośród wszystkich zgłoszeń w I etapie Jury postanowiło wyróżnić 3 najciekawsze. Do drugiego etapu Wyzwania zakwalifikowano konkursowe zdjęcia pani Doroty Janikowskiej z Jeleniej Góry i pana Roberta Tomczaka ze Słubic oraz autorski film pani Danuty Głowackiej z Włocławka. W ramach nagrody w II etapie finaliści otrzymają okulary progresywne dla siebie i dwóch, wskazanych osób. Kolejnym etapem Wyzwania było nagranie krótkiego filmu, opowiadającego o swoich największych pasjach.

Zagłosuj na swojego faworyta!

Głosowanie na najciekawsze video trwa do 14 maja, do godziny 23:59. Każdy z internautów, który posiada konto na profilu społecznościowym Facebook, może zagłosować na najciekawsze, jego zdaniem, video i tym samym przybliżyć wybranego finalistę do nagrody głównej. Finałowe filmy znajdziecie w zakładce „Wyzwanie: zagłosuj”.

Print Friendly, PDF & Email

Polecane artykuły

Z upływem lat oko traci zdolność do akomodacji, czyli dostosowywania się do dobrego widzenia na każdą odległość. Zjawisko to można porównać do działania obiektywu aparatu fotograficznego z funkcją autofocus, który nie nastawia prawidłowej ostrości obrazu.

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok i wybierze najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu. Sprawdź, które salony oferują Pakiet 100% Satysfakcji.

LOKALIZATOR W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA

Ładowanie

SPRAWDŹ, CO OFERUJĄ CI PARTNERZY AKCJI

ikonka Facebook ikonka Facebook