Skorzystaj z Pakietu 100% Satysfakcji na szkła progresywne!

15 marca

„Czas na wzrok” to kampania edukacyjna, w której pokazujemy Wam, jak łatwo można rozwiązać problem prezbiopii i widzieć wszystko #BEZOGRANICZEŃ w każdym wieku.

W tym roku oferujemy Wam dodatkowo PAKIET 100% SATYSFAKCJI na szkła progresywne.

Co w nim znajdziecie?

  • Korzystną cenę! Szkła progresywne Partnerów akcji w najlepszej cenie
  • Gwarancję jakości! Produkty Partnerów akcji tworzone są w oparciu o wieloletnie doświadczenie i najnowsze technologie. Masz gwarancję, że wybierasz najlepsze okulary progresywne na rynku.
  • Gwarancję adaptacji! Już nie musisz obawiać się długiej i kłopotliwej adaptacji. Szkła dobrane przez naszych optyków będą dostosowane do fizjologii Twojego oka, dzięki czemu proces ten będzie krótki i naturalny. Specjalista udzieli Ci też wszystkich niezbędnych wskazówek. Jeśli mimo tego po dłuższym czasie będziesz odczuwał dyskomfort, gwarantujemy zmianę szkieł progresywnych (w ciągu 30 dni od daty odbioru okularów progresywnych)!
  • Gwarancję wysokiej jakości obsługi! W kampanii „Czas na wzrok” biorą udział jedynie najlepsi, dobrze wyszkoleni eksperci. Dzięki swojej regularnie uzupełnianej wiedzy będą oni w stanie rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości odnośnie okularów progresywnych. Nasi optycy dobiorą również szkła dostosowane zarówno do Twoich potrzeb wzrokowych, jak i wybranych przez Ciebie oprawek.
  • Poradnik użytkowania szkieł progresywnych! Przy zakupie okularów progresywnych otrzymasz broszurę informacyjną, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz wskazówki, jak korzystać z progresów, aby w pełni wykorzystać ich możliwości.

Jak zdobyć PAKIET 100% SATYSFAKCJI?

To proste! Wystarczy wejść na naszą stronę: https://czasnawzrok.pl/lokalizator, wybrać swoją miejscowość, zaznaczyć opcję „Tu wykorzystasz PAKIET 100% SATYSFAKCJI”, wybrać salon i pobrać nasz pakiet.

Pakiet możesz zrealizować do końca roku.

Print Friendly, PDF & Email

Polecane artykuły

Z upływem lat oko traci zdolność do akomodacji, czyli dostosowywania się do dobrego widzenia na każdą odległość. Zjawisko to można porównać do działania obiektywu aparatu fotograficznego z funkcją autofocus, który nie nastawia prawidłowej ostrości obrazu.

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok i wybierze najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu. Sprawdź, które salony oferują Pakiet 100% Satysfakcji.

LOKALIZATOR W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA

Ładowanie

SPRAWDŹ, CO OFERUJĄ CI PARTNERZY AKCJI

ikonka Facebook ikonka Facebook