Mamy zwyciężczynię Wyzwania #czasnawzrok #bezograniczen!!!

16 maja 2019

To oficjalne! Wyzwanie #czasnawzrok #bezograniczen, liczbą głosów 1635 wygrywa pani Danuta z Włocławka!

Do ścisłego finału zakwalifikowały się 3 osoby: pani Dorota z Jeleniej Góry, pan Robert ze Słubic oraz pani Danuta z Włocławka, która zaskarbiła sobie serca internautów swoim filmem o największym marzeniu – podróży kamperem do Chorwacji i Słowenii ze swoją rodziną i ukochanymi psami.

Tym samym do rąk pani Danuty powędruje 5000 PLN na realizację marzenia. Gratulujemy i liczymy na super relację z podróży!!! 🙂

Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział, mamy nadzieję, że Wyzwanie #czasnawzrok #bezograniczen choć trochę ośmieliło Was do podjęcia starań w walce o swoje marzenia. Pamiętajcie, hasło “życie zaczyna się po czterdziestce” to nie jest zwykły slogan! 🙂

Zwycięski film:

Print Friendly, PDF & Email

Polecane artykuły

Z upływem lat oko traci zdolność do akomodacji, czyli dostosowywania się do dobrego widzenia na każdą odległość. Zjawisko to można porównać do działania obiektywu aparatu fotograficznego z funkcją autofocus, który nie nastawia prawidłowej ostrości obrazu.

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok i wybierze najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu. Sprawdź, które salony oferują Pakiet 100% Satysfakcji.

LOKALIZATOR W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA

Ładowanie

SPRAWDŹ, CO OFERUJĄ CI PARTNERZY AKCJI

ikonka Facebook ikonka Facebook