Znamy już 3 finalistów Wyzwania #CZASNAWZROK #BEZOGRANICZEN

10 kwietnia 2019 r.

W naszym Wyzwaniu # CZASNAWZROK #BEZOGRANICZEN wzięło udział prawie 70 osób! Potwierdza to fakt, o którym już dawno wiedzieliśmy – ludzie 40+ to osoby pełne pasji, z masą pomysłów i planów. Wybranie finałowej trójki było trudnym zadaniem – wszystkie zgłoszenia były wyjątkowe i niepowtarzalne. Dziękujemy wszystkim za udział w wyzwaniu!

Przedstawiamy Wam 3 wytypowane przez jury prace, których autorzy wygrali okulary progresywne dla siebie i dwóch bliskich osób.

A już niedługo nasza zwycięska trójka zawalczy o nagrodę główną – 5 000 zł na realizację swoich marzeń! Finaliści przygotują specjalne filmy, w których opowiedzą o swojej pasji i będą przekonywać, że to właśnie oni najbardziej zasługują na główną wygraną. Bo o zwycięzcy wyzwania #czasnawzrok #bezograniczen będziecie decydować właśnie Wy, oddając głosy na swojego faworyta!

Start głosowania już 30 kwietnia. Obserwujcie naszą stronę i profile na Facebooku i Instagramie 🙂

Print Friendly, PDF & Email

Polecane artykuły

Z upływem lat oko traci zdolność do akomodacji, czyli dostosowywania się do dobrego widzenia na każdą odległość. Zjawisko to można porównać do działania obiektywu aparatu fotograficznego z funkcją autofocus, który nie nastawia prawidłowej ostrości obrazu.

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok i wybierze najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu. Sprawdź, które salony oferują Pakiet 100% Satysfakcji.

LOKALIZATOR W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA

Ładowanie

SPRAWDŹ, CO OFERUJĄ CI PARTNERZY AKCJI

ikonka Facebook ikonka Facebook