Jesteś po 40-tce? Chcesz zgarnąć 5 tys. zł na realizację swojego marzenia? Podejmij Wyzwanie #czasnawzrok #bezograniczen!

Maciej Orłoś

Ktoś kiedyś powiedział, że życie zaczyna się po 40-tce. I sporo w tym racji. Nie liczy się metryczka, a to, co w nas drzemie i jakie plany i pasje mamy jeszcze w życiu do zrealizowania. Przekroczenie progu magicznej i symbolicznej 40-tki to doskonały czas, by na nowo zacząć cieszyć się życiem i czerpać z niego garściami.

Jeśli masz ukryte pragnienie, które chciałabyś/chciałbyś spełnić lub po prostu milion pasji, które wytrwale realizujesz, dołącz do Wyzwania #czasnawzrok #bezograniczen i zawalcz o 5000 PLN na spełnienie swojego marzenia!

II edycja ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej Czas Na Wzrok 40+ to doskonała okazja do tego, żeby zachęcić wszystkie osoby po 40. roku życia, aby nie rezygnowały ze swoich pasji i marzeń. Postanowiliśmy, że będzie to edycja wyjątkowa – chcemy pokazać Polakom, że warto czasem pomyśleć o sobie oraz swoich potrzebach, by móc żyć pełnią życia.

Weź udział w Wyzwaniu #czasnawzrok #bezograniczen i pokaż nam na autorskim zdjęciu lub krótkim vide, co lub kogo chciałbyś widzieć zawsze #bezograniczen! My, spośród wszystkich zgłoszeń, co tydzień wybierzemy 4, naszym zdaniem, najciekawsze i nagrodzimy gadżetami kampanii Czas Na Wzrok 40+. Ale na tym nie koniec!

Wszystkie zgłoszenia (również zdjęcia tygodnia) biorą udział w wyzwaniu, spośród nich wytypujemy finałową trójkę, która otrzyma od nas okulary progresywne dla siebie i dwóch bliskich osób, a dodatkowo zawalczy o głosy internautów i tym samym  – nagrodę główną – 5 000 PLN na realizację marzenia 😊.

Nabór zgłoszeń trwa. Nie zwlekaj i już dziś podejmij wyzwanie #czasnawzrok #bezograniczen! Wszystkie szczegóły znajdziesz w zakładce Dołącz do Wyzwania na https://czasnawzrok.pl/wyzwanie/.