„Czas na wzrok” pomoc dla PORADNI OKULISTYCZNEJ Centrum Zdrowia Dziecka

16 września 2019

Wierzymy, że dobre widzenie może być dostępne dla każdego – #bezograniczeń! Dlatego z wielką radością zdecydowaliśmy się wesprzeć finansowo remont PORADNI OKULISTYCZNEJ Centrum Zdrowia Dziecka, realizowany przez fundację Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali.

W poniedziałek, 16 września 2019 r., podczas konferencji prasowej w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, świętowaliśmy efekty pierwszego od 40 lat remontu Poradni Okulistycznej Centrum Zdrowia Dziecka. Przeprowadzone prace są częścią dużego projektu modernizacyjnego – inicjatywy fundacji Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali K.I.D.S, której głównym celem jest przekształcanie szpitali dziecięcych w nowoczesne, przyjazne placówki przyszłości przy wykorzystaniu technologii z obszaru IT.

Grupa Essilor Polska, której misją jest poprawa jakości życia poprzez poprawę jakości widzenia, również dołożyła swoją cegiełkę do remontu poradni. W ramach kampanii „Czas Na Wzrok”, której głównym driverem było Wyzwanie #czasnawzrok #bezograniczen, przekazaliśmy darowiznę, dzięki której fundacja KIDS mogła zakupić wyposażenie do poczekalni w poradni okulistycznej Centrum Zdrowia Dziecka. Ogromnie się cieszymy, że możemy być częścią tak pięknej inicjatywy!

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Polecane artykuły

Z upływem lat oko traci zdolność do akomodacji, czyli dostosowywania się do dobrego widzenia na każdą odległość. Zjawisko to można porównać do działania obiektywu aparatu fotograficznego z funkcją autofocus, który nie nastawia prawidłowej ostrości obrazu.

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok i wybierze najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu. Sprawdź, które salony oferują Pakiet 100% Satysfakcji.

LOKALIZATOR W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA

Ładowanie

SPRAWDŹ, CO OFERUJĄ CI PARTNERZY AKCJI

ikonka Facebook ikonka Facebook