Aktualności

Weź udział w Ogólnopolskim Teście Widzenia po 40-stce!

8 marca 2019 r.

Tylko co 3. Polak po 40. roku życia pamięta o regularnych (przynajmniej raz w roku) badaniach wzroku  - tak wynika z badania przeprowadzonego przez agencję SW Research dla naszej kampanii. Natomiast większość osób (ponad 50 procent) bada wzrok co 2-3 lata. To zdecydowanie za rzadko!

Dowiedz się więcej

Jesteś po 40-tce? Chcesz zgarnąć 5 tys. zł na realizację swojego marzenia? Podejmij Wyzwanie #czasnawzrok #bezograniczen!

1 marca 2019 r.

Ktoś kiedyś powiedział, że życie zaczyna się po 40-tce. I sporo w tym racji. Nie liczy się metryczka, a to, co w nas drzemie i jakie plany i pasje mamy jeszcze w życiu do zrealizowania. Przekroczenie progu magicznej i symbolicznej 40-tki to doskonały czas, by na nowo zacząć cieszyć się życiem i czerpać z niego garściami.

Dowiedz się więcej

Wystartowaliśmy z II edycją ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej CZAS NA WZROK 40+!

27 lutego 2019 r.

27 lutego, w Muzeum Świat Iluzji w Warszawie, rozpoczęliśmy II edycję kampanii CZAS NA WZROK 40+, która ma za zadanie propagowanie wiedzy o prezbiopii oraz metodach jej korekcji, a także zachęcać osoby po czterdziestce do regularnych badań wzroku.

Dowiedz się więcej

Z upływem lat oko traci zdolność do akomodacji, czyli dostosowywania się do dobrego widzenia na każdą odległość. Zjawisko to można porównać do działania obiektywu aparatu fotograficznego z funkcją autofocus, który nie nastawia prawidłowej ostrości obrazu.

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok i wybierze najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu. Sprawdź, które salony oferują Pakiet 100% Satysfakcji.

LOKALIZATOR W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA

Ładowanie

SPRAWDŹ, CO OFERUJĄ CI PARTNERZY AKCJI

ikonka Facebook ikonka Facebook