Aktualności

Prowadzenie samochodu – Maciej Orłoś radzi, jak korzystać ze szkieł progresywnych

5 kwietnia 2019 r.

Też słyszałeś, że prowadzenie samochodu w okularach progresywnych stwarza problemy? To jest kolejny mit, dotyczący progresów. W rzeczywistości nie ma wygodniejszych okularów do prowadzenia auta. Dlaczego? Bardzo wyraźnie widzisz zarówno to, co jest w środku, czyli na przykład deskę rozdzielczą czy GPS, jak i to, co się dzieje przed Tobą na drodze. Musisz tylko pamiętać o kilku prostych zasadach. Sprawdź!

Dowiedz się więcej

Chodzenie po schodach – Marzena Rogalska radzi, jak korzystać ze szkieł progresywnych

3 kwietnia 2019 r.

Chodzenie po schodach w okularach progresywnych to mit zasługujący na osobną powieść. Według niektórych okulary progresywne są jak czarodziejska różdżka – zakładasz i stopnie znikają. Nic bardziej mylnego! Wystarczy pamiętać o kilku prostych zasadach. Zobacz!

Dowiedz się więcej

Praca przy komputerze – Maciej Orłoś radzi, jak korzystać ze szkieł progresywnych

28 marca 2019 r.

Być może wydaje Ci się, że praca przy komputerze w okularach progresywnych to wyzwanie. Otóż nic podobnego! Po prostu zastosuj nasze wskazówki i będziesz mógł cieszyć się wyraźnym widzeniem ekranu swojego komputera. Sprawdź!

Dowiedz się więcej

Z upływem lat oko traci zdolność do akomodacji, czyli dostosowywania się do dobrego widzenia na każdą odległość. Zjawisko to można porównać do działania obiektywu aparatu fotograficznego z funkcją autofocus, który nie nastawia prawidłowej ostrości obrazu.

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok i wybierze najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu. Sprawdź, które salony oferują Pakiet 100% Satysfakcji.

LOKALIZATOR W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA

Ładowanie

SPRAWDŹ, CO OFERUJĄ CI PARTNERZY AKCJI

ikonka Facebook ikonka Facebook