Aktualności

Chodzenie po schodach – Marzena Rogalska radzi, jak korzystać ze szkieł progresywnych

3 kwietnia 2019 r.

Chodzenie po schodach w okularach progresywnych to mit zasługujący na osobną powieść. Według niektórych okulary progresywne są jak czarodziejska różdżka – zakładasz i stopnie znikają. Nic bardziej mylnego! Wystarczy pamiętać o kilku prostych zasadach. Zobacz!

Dowiedz się więcej

Praca przy komputerze – Maciej Orłoś radzi, jak korzystać ze szkieł progresywnych

28 marca 2019 r.

Być może wydaje Ci się, że praca przy komputerze w okularach progresywnych to wyzwanie. Otóż nic podobnego! Po prostu zastosuj nasze wskazówki i będziesz mógł cieszyć się wyraźnym widzeniem ekranu swojego komputera. Sprawdź!

Dowiedz się więcej

Skorzystaj z Pakietu 100% Satysfakcji na szkła progresywne!

15 marca

„Czas na wzrok” to kampania edukacyjna, w której pokazujemy Wam, jak łatwo można rozwiązać problem prezbiopii i widzieć wszystko #BEZOGRANICZEŃ w każdym wieku. W tym roku oferujemy Wam dodatkowo PAKIET 100% SATYSFAKCJI na szkła progresywne. Co w nim znajdziecie?

Dowiedz się więcej

Z upływem lat oko traci zdolność do akomodacji, czyli dostosowywania się do dobrego widzenia na każdą odległość. Zjawisko to można porównać do działania obiektywu aparatu fotograficznego z funkcją autofocus, który nie nastawia prawidłowej ostrości obrazu.

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok i wybierze najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu. Sprawdź, które salony oferują Pakiet 100% Satysfakcji.

LOKALIZATOR W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA

Ładowanie

SPRAWDŹ, CO OFERUJĄ CI PARTNERZY AKCJI

ikonka Facebook ikonka Facebook