Aktualności

Adaptacja do szkieł progresywnych – Pakiet 100% Satysfakcji

16 kwietnia 2019 r.

Boisz się, że nie przyzwyczaisz się do swoich pierwszych okularów progresywnych? Zdarza się, że adaptacja do progresów zajmuje trochę czasu. Jednak nowoczesne okulary progresywne są tak bezpieczne, że zostały objęte Pakietem 100% Satysfakcji.

Dowiedz się więcej

Znamy już 3 finalistów Wyzwania #CZASNAWZROK #BEZOGRANICZEN

10 kwietnia 2019 r.

W naszym Wyzwaniu # CZASNAWZROK #BEZOGRANICZEN wzięło udział prawie 70 osób! Potwierdza to fakt, o którym już dawno wiedzieliśmy – ludzie 40+ to osoby pełne pasji, z masą pomysłów i planów. Wybranie finałowej trójki było trudnym zadaniem – wszystkie zgłoszenia były wyjątkowe i niepowtarzalne. Dziękujemy wszystkim za udział w wyzwaniu!

Dowiedz się więcej

Czytanie – Marzena Rogalska radzi, jak korzystać ze szkieł progresywnych

8 kwietnia 2019 r.

Coraz częściej czujesz, że potrzebujesz jednych okularów do „chodzenia” i drugich „do czytania”? Zupełnie niepotrzebnie! Wystarczy jedna para – ze szkłami progresywnymi. W jednych okularach nie tylko swobodnie poruszasz się przez cały dzień, ale również czytasz. Ty też możesz mieć taki komfort. Zobacz, jak czytać w okularach progresywnych!

Dowiedz się więcej

Z upływem lat oko traci zdolność do akomodacji, czyli dostosowywania się do dobrego widzenia na każdą odległość. Zjawisko to można porównać do działania obiektywu aparatu fotograficznego z funkcją autofocus, który nie nastawia prawidłowej ostrości obrazu.

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok i wybierze najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu. Sprawdź, które salony oferują Pakiet 100% Satysfakcji.

LOKALIZATOR W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA

Ładowanie

SPRAWDŹ, CO OFERUJĄ CI PARTNERZY AKCJI

ikonka Facebook ikonka Facebook