Aktualności

W tym roku wydarzeniu przyświeca jeden cel: pomoc SOS Wioskom Dziecięcym i rodzinom zastępczym. Przekażemy tyle par okularów korekcyjnych dzieciom, ilu zawodników weźmie udział w Biegu Głównym.

12 sierpnia 2019 r.

Trwają przygotowania do 2. Charytatywnego Biegu Czas Na Wzrok! Sukces medialny pierwszej edycji, w której wzięło udział 1000 osób i ponad 50 gwiazd, udowodnił, że takie działania warte są wysiłku i starań. Wszystko to, by pomóc potrzebującym dzieciom. Ruszyła właśnie rejestracja na drugą edycję, organizowaną w tygodniu obchodów Światowego Dnia Wzroku. W tym roku wydarzeniu przyświeca jeden cel: pomoc SOS Wioskom Dziecięcym i rodzinom zastępczym. Przekażemy tyle par okularów korekcyjnych dzieciom, ilu zawodników weźmie udział w Biegu Głównym.

Dowiedz się więcej

To oficjalne! Wyzwanie #czasnawzrok #bezograniczen, liczbą głosów 1635 wygrywa pani Danuta z Włocławka!

16 maja 2019

Do ścisłego finału zakwalifikowały się 3 osoby: pani Dorota z Jeleniej Góry, pan Robert ze Słubic oraz pani Danuta z Włocławka, która zaskarbiła sobie serca internautów swoim filmem o największym marzeniu - podróży kamperem do Chorwacji i Słowenii ze swoją rodziną i ukochanymi psami. Tym samym do rąk pani Danuty powędruje 5000 PLN na realizację marzenia. Gratulujemy i liczymy na super relację z podróży!!! :)

Dowiedz się więcej

To już ostatni etap Wyzwania #czasnawzrok #bezograniczen! Zagłosuj i wybierz zwycięzcę!

30 kwietnia 2019 r.

Od dziś do 14 maja można oddać swój głos na najciekawsze video finałowe Wyzwania #czasnawzrok #bezograniczen. Spośród wszystkich zgłoszeń w I etapie Jury postanowiło wyróżnić 3 najciekawsze. Do drugiego etapu Wyzwania zakwalifikowano konkursowe zdjęcia pani Doroty Janikowskiej z Jeleniej Góry i pana Roberta Tomczaka ze Słubic oraz autorski film pani Danuty Głowackiej z Włocławka. W ramach nagrody w II etapie finaliści otrzymają okulary progresywne dla siebie i dwóch, wskazanych osób. Kolejnym etapem Wyzwania było nagranie krótkiego filmu, opowiadającego o swoich największych pasjach.

Dowiedz się więcej

Z upływem lat oko traci zdolność do akomodacji, czyli dostosowywania się do dobrego widzenia na każdą odległość. Zjawisko to można porównać do działania obiektywu aparatu fotograficznego z funkcją autofocus, który nie nastawia prawidłowej ostrości obrazu.

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok i wybierze najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu. Sprawdź, które salony oferują Pakiet 100% Satysfakcji.

LOKALIZATOR W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA

Ładowanie

SPRAWDŹ, CO OFERUJĄ CI PARTNERZY AKCJI

ikonka Facebook ikonka Facebook