Aktualności

Znamy już 3 finalistów Wyzwania #CZASNAWZROK #BEZOGRANICZEN

10 kwietnia 2019 r.

W naszym Wyzwaniu # CZASNAWZROK #BEZOGRANICZEN wzięło udział prawie 70 osób! Potwierdza to fakt, o którym już dawno wiedzieliśmy – ludzie 40+ to osoby pełne pasji, z masą pomysłów i planów. Wybranie finałowej trójki było trudnym zadaniem – wszystkie zgłoszenia były wyjątkowe i niepowtarzalne. Dziękujemy wszystkim za udział w wyzwaniu!

Dowiedz się więcej

Czytanie – Marzena Rogalska radzi, jak korzystać ze szkieł progresywnych

8 kwietnia 2019 r.

Coraz częściej czujesz, że potrzebujesz jednych okularów do „chodzenia” i drugich „do czytania”? Zupełnie niepotrzebnie! Wystarczy jedna para – ze szkłami progresywnymi. W jednych okularach nie tylko swobodnie poruszasz się przez cały dzień, ale również czytasz. Ty też możesz mieć taki komfort. Zobacz, jak czytać w okularach progresywnych!

Dowiedz się więcej

Prowadzenie samochodu – Maciej Orłoś radzi, jak korzystać ze szkieł progresywnych

5 kwietnia 2019 r.

Też słyszałeś, że prowadzenie samochodu w okularach progresywnych stwarza problemy? To jest kolejny mit, dotyczący progresów. W rzeczywistości nie ma wygodniejszych okularów do prowadzenia auta. Dlaczego? Bardzo wyraźnie widzisz zarówno to, co jest w środku, czyli na przykład deskę rozdzielczą czy GPS, jak i to, co się dzieje przed Tobą na drodze. Musisz tylko pamiętać o kilku prostych zasadach. Sprawdź!

Dowiedz się więcej

Z upływem lat oko traci zdolność do akomodacji, czyli dostosowywania się do dobrego widzenia na każdą odległość. Zjawisko to można porównać do działania obiektywu aparatu fotograficznego z funkcją autofocus, który nie nastawia prawidłowej ostrości obrazu.

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok i wybierze najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu. Sprawdź, które salony oferują Pakiet 100% Satysfakcji.

LOKALIZATOR W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA

Ładowanie

SPRAWDŹ, CO OFERUJĄ CI PARTNERZY AKCJI

ikonka Facebook ikonka Facebook