Aktualności

Niemal wszyscy po 40-stce mają problem ze wzrokiem. Sprawdź jak sobie poradzić.

24 luty 2018 r.

Niemal wszystkie osoby po 40 roku życia mają problem ze wzrokiem. Najczęściej niewyraźnie widzą z bliska, szczególnie w słabym oświetleniu. Świadomość Polaków dotycząca prezbiopii jest bardzo niska. Niewiele osób wie, że taki problem istnieje, a jeszcze mniej osób wie, w jaki sposób sobie z nim radzić.

Dowiedz się więcej

Gwiazdy wspierają kampanię CZAS NA WZROK 40+

23 luty 2018 r.

Kampanię CZAS NA WZROK 40+ wspierają ambasadorzy w wieku 40+. To zaangażowani w propagowanie wiedzy o prezbiopii celebryci-okularnicy, m.in. Marzena Rogalska, Danuta Stenka, Artur Żmijewski.

Dowiedz się więcej

Inauguracja ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej CZAS NA WZROK 40+

19 luty 2018 r.

Rozmazany tekst w gazecie, słaba akomodacja oka, gorsze widzenie po zmroku – to codzienność wszystkich, których dosięgła już prezbiopia.

Dowiedz się więcej

Z upływem lat oko traci zdolność do akomodacji, czyli dostosowywania się do dobrego widzenia na każdą odległość. Zjawisko to można porównać do działania obiektywu aparatu fotograficznego z funkcją autofocus, który nie nastawia prawidłowej ostrości obrazu.

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok i wybierze najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu. Sprawdź, które salony oferują bezpłatne badania wzroku oraz vouchery zniżkowe przy zakupie szkieł progresywnych.

LOKALIZATOR W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA

SPRAWDŹ, CO OFERUJĄ CI PARTNERZY AKCJI

INFOLINIA: +48 662 902 000