Aktualności

Zapraszamy na filmową relację o kampanii CZAS NA WZROK 40+

12 marca 2018 r.

Zapraszamy na filmową relację o kampanii CZAS NA WZROK 40+ . Mówimy w niej o prezbiopii, regularnych badaniach wzroku oraz rozwiązaniach dla prezbiopów.

Dowiedz się więcej

Więcej o akcji CZAS NA WZROK 40+ w Pytaniu na Śniadanie

07 marzec 2018 r.

Dziś gościli nas w Pytanie na śniadanie: Marzena Rogalska i Tomasz Kammel. O prezbiopii, badaniach wzroku, okularach progresywnych opowiadali Daria Widawska - aktorka oraz Michał Orliński - Optometrysta.

Dowiedz się więcej

Danuta Stenka i Artur Żmijewski: problem z widzeniem z bliska utrudnia pracę w teatrze i codzienne życie.

25 luty 2018 r.

10 mln Polaków cierpi z powodu prezbiopii, czyli problemów z gorszym widzeniem po 40 roku życia. Większość nie wie, że taką związaną z wiekiem nieprawidłowość widzenia można łatwo korygować – za pomocą szkieł progresywnych.

Dowiedz się więcej

Z upływem lat oko traci zdolność do akomodacji, czyli dostosowywania się do dobrego widzenia na każdą odległość. Zjawisko to można porównać do działania obiektywu aparatu fotograficznego z funkcją autofocus, który nie nastawia prawidłowej ostrości obrazu.

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok i wybierze najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu. Sprawdź, które salony oferują bezpłatne badania wzroku oraz vouchery zniżkowe przy zakupie szkieł progresywnych.

LOKALIZATOR W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA

SPRAWDŹ, CO OFERUJĄ CI PARTNERZY AKCJI

INFOLINIA: +48 662 902 000