Aktualności

To oficjalne! Wyzwanie #czasnawzrok #bezograniczen, liczbą głosów 1635 wygrywa pani Danuta z Włocławka!

16 maja 2019

Do ścisłego finału zakwalifikowały się 3 osoby: pani Dorota z Jeleniej Góry, pan Robert ze Słubic oraz pani Danuta z Włocławka, która zaskarbiła sobie serca internautów swoim filmem o największym marzeniu - podróży kamperem do Chorwacji i Słowenii ze swoją rodziną i ukochanymi psami. Tym samym do rąk pani Danuty powędruje 5000 PLN na realizację marzenia. Gratulujemy i liczymy na super relację z podróży!!! :)

Dowiedz się więcej

To już ostatni etap Wyzwania #czasnawzrok #bezograniczen! Zagłosuj i wybierz zwycięzcę!

30 kwietnia 2019 r.

Od dziś do 14 maja można oddać swój głos na najciekawsze video finałowe Wyzwania #czasnawzrok #bezograniczen. Spośród wszystkich zgłoszeń w I etapie Jury postanowiło wyróżnić 3 najciekawsze. Do drugiego etapu Wyzwania zakwalifikowano konkursowe zdjęcia pani Doroty Janikowskiej z Jeleniej Góry i pana Roberta Tomczaka ze Słubic oraz autorski film pani Danuty Głowackiej z Włocławka. W ramach nagrody w II etapie finaliści otrzymają okulary progresywne dla siebie i dwóch, wskazanych osób. Kolejnym etapem Wyzwania było nagranie krótkiego filmu, opowiadającego o swoich największych pasjach.

Dowiedz się więcej

Adaptacja do szkieł progresywnych – Pakiet 100% Satysfakcji

16 kwietnia 2019 r.

Boisz się, że nie przyzwyczaisz się do swoich pierwszych okularów progresywnych? Zdarza się, że adaptacja do progresów zajmuje trochę czasu. Jednak nowoczesne okulary progresywne są tak bezpieczne, że zostały objęte Pakietem 100% Satysfakcji.

Dowiedz się więcej

Z upływem lat oko traci zdolność do akomodacji, czyli dostosowywania się do dobrego widzenia na każdą odległość. Zjawisko to można porównać do działania obiektywu aparatu fotograficznego z funkcją autofocus, który nie nastawia prawidłowej ostrości obrazu.

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok i wybierze najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu. Sprawdź, które salony oferują Pakiet 100% Satysfakcji.

LOKALIZATOR W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA

Ładowanie

SPRAWDŹ, CO OFERUJĄ CI PARTNERZY AKCJI

ikonka Facebook ikonka Facebook