Najmodniejsze trendy w maksymalnej ochronie wzroku

Styl życia jest sprawą indywidualną. Mamy swoje zainteresowania, hobby, pasje, które dają nam spełnienie i energię. Masz wypracowany nawyk codziennego biegania? Lubisz podróżować? A może dużo radości daje Ci bycie na czasie w trendach modowych? Czy myśląc o swoim zdrowiu i komforcie – znalazłeś miejsce na ochronę oczu? Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to jest najwyższa pora. Zapewnij sobie maksymalną ochronę wzroku z Inteligentnymi Szkłami Transitions, które zawsze dotrzymują Ci kroku. Już teraz dowiedz się więcej o korzyściach tego rozwiązania!

Jeśli prowadzisz styl życia, który obejmuje wiele różnych zajęć, zainteresowań i hobby – wybierz najmodniejsze i komfortowe rozwiązanie „3 w 1” w ulubionym kolorze. Nie tylko zaoszczędzisz, ale także unikniesz ciągłego poszukiwania kolejnej pary okularów, innej do pomieszczeń, a zupełnie innej na zewnątrz – teraz wszystkie te funkcje: korekcja wady wzroku, ochrona przed UV i światłem niebieskim – możesz mieć w tej samej parze okularów!

Moda na zdrowie i dobry wygląd idą w parze

Edyta Lisawa

Edyta Lisawa

Optyk Edyta Lisawa, Radzymin

Nowoczesne okulary nie pełnią już tylko funkcji zdrowotnej – w zakresie korekcji wady wzroku czy ochrony oczu. Coraz częściej są nieodłącznym dopełnieniem naszej stylizacji, codziennego ubioru na różne okazje, pełniąc rolę niestandardowej i ozdobnej biżuterii. Teraz możemy wybierać nie tylko spośród wielu różnych rodzajów oprawek, dostosowanych do naszego stylu życia i urody. Inteligentne Szkła Transitions mogą stać się ważnym wyróżnikiem Twojej osobowości i wyglądu, dzięki różnej kolorystyce zabarwienia szkieł. Możesz dobrać różne ich kolory – w zależności od tego, czy lubisz zieleń, fiolet czy brąz. W tym roku na topie jest kolor szkieł określany jako „very peri” czyli niezwykle modny odcień fioletu. Wybierając to zabarwienie, dodatkowo dopasowane do stroju, jesteś gotowy na sesję zdjęciową czy fantastyczne selfie w każdej chwili.

Preferujesz szyk i elegancję na co dzień? Transitions świetnie komponują się np. z ubiorem biznesowym. Modne soczewki okularowe i świetna jakość widzenia to podstawowy atrybut kobiety sukcesu. Wielogodzinna praca przed ekranem komputera nadwyręża wzrok i powoduje uciążliwie zaczerwienienie, suchość i efekt zmęczonych oczu. Dzięki Inteligentnym Szkłom Transitions zachowasz promienny i profesjonalny wygląd przez cały dzień.
Co więcej, każdy użytkownik może w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu, sprawdzić, w jakiego typu oprawach i których kolorach szkieł Transitions jest mu najbardziej do twarzy. Wszystko dzięki nowoczesnej: Wirtualnej Przymierzalni.

Szkła, które dopasowują się do stylu życia, a nie na odwrót

Poranny trening przed pracą, albo krótka przewieszka? To dla wielu osób codzienność. Teraz możesz mieć jedną parę okularów, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, które nosisz zarówno w pracy, jak i podczas uprawiania sportu.

Monika Niklas

Monika Niklas

optometrystka, optyk okularowy, Piastowski Optyk, Bydgoszcz

Aby zapewnić najwyższy komfort, wydajność i bezpieczeństwo podczas aktywnego stylu życia, warto postawić na rozwiązanie 3w1 Inteligentne Szkła Transitions, które chronią zarówno przed promieniowaniem UV na zewnątrz, jak i ekranem monitora komputera czy telewizora w pomieszczeniach. Warto wybrać taki kształt okularów, który jest aktualnie najbardziej trendy. Sportowy wygląd może obejmować jasne kolory, wzory i nowoczesne połączenia materiałów metalowych i plastikowych. Doświadczony optyk z pewnością zarekomenduje dobór opraw do potrzeb związanych ze sportem i aktywnym stylem życia. Powłoka antyrefleksyjna w połączeniu z technologią Transitions to idealne połączenie, które eliminuje irytujące odbicia, poprawia widzenie w nocy i umożliwia wyraźniejsze widzenie. Oczywiście nie zapominajmy o regularnym badaniu naszego wzroku u optometrysty i okulisty. Bardzo często zalecam moim pacjentom ten sposób korekcji w przypadku nadwrażliwości na światło.

Wiele potrzeb – jedno inteligentne rozwiązanie

Niezależnie od tego jaki styl życia prowadzisz, jakie masz pasje i zainteresowania, mamy jedno, idealne rozwiązanie zapewniające maksymalną ochronę wzroku – Inteligentne Szkła Transitions, które są doskonałym rozwiązaniem do codziennego użytku zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
Oczy użytkownika są stale chronione przez szkła wielofunkcyjne „3 w 1”, które:
– dostosowują swoje zabarwienie do zmieniających się warunków oświetlenia, niezależnie od pory dnia i roku;
– blokują 100 proc. promieni UVA i UVB oraz wspierają ochronę przed szkodliwymi wiązkami światła niebiesko-fioletowego, emitowanego przez wszystkie urządzenia cyfrowe (smartfony, tablety, laptopy);
– optymalizują ilość światła, które dociera do oka;
– dają wytchnienie zmęczonemu wzrokowi.

Katrin Kleniewska-Bajkowska

Katrin Kleniewska-Bajkowska

Centrum Optyczne Kleniewski, Płońsk

Transitions są w pełni przejrzyste w pomieszczeniu, a na zewnątrz – reagując na promieniowanie UV – zabarwiają się i stają się funkcjonalnymi okularami przeciwsłonecznymi. Zapewniają w ten sposób inteligentną ochronę przed promieniowaniem UV i chronią oczy nawet wtedy, kiedy my o tym nie myślimy, np. w czasie imprezy lub na koncercie. I co najważniejsze – nie musisz już wydawać pieniędzy na trzy pary soczewek, z których każda ma inne zadanie – zamiast tego oszczędzasz, kupując tylko jedne, za to wielofunkcyjne soczewki, które sprawdzą się niemal wszędzie. Pieniądze, które zostaną w naszej kieszeni - to jedna z istotnych korzyści z zakupu Transitions.

Zapytaj w salonie optycznym o to nowoczesne rozwiązanie: Znajdź Eksperta Maksymalnej Ochrony Wzroku

ZNAJDŹ EKSPERTA MAKSYMALNEJ OCHRONY WZROKU
Znajdź najbliższy salon optyczny w Twojej okolicy.
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
WIRTUALNA PRZYMIERZALNIA
Przymierz online okulary z Inteligentnymi Szkłami Transitions w wybranym kolorze z palety barw.
WYPRÓBUJ
Popularne
ZNAJDŹ EKSPERTA MAKSYMALNEJ OCHRONY WZROKU
Znajdź najbliższy salon optyczny w Twojej okolicy.
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Partnerzy